Blachodachówka w modułach? Zalety, które robią różnicę

W porównaniu z blachodachówkami w arkuszach różnica jest naprawdę spora. Przede wszystkim blachodachówka w arkuszach jest produktem pod konkretny wymiar, dlatego długość pojedynczych arkuszy może wynosić nawet ponad 8 metrów. W takim przypadku transport, rozładunek i składowanie na placu budowy stanowią wyzwanie, które należy szczegółowo zaplanować.

Ja to wygląda w przypadku blachodachówki modułowej?

  • jeśli zdecydujesz się na rozwiązanie modułowe, nie musisz robić dokładnych pomiarów dachu. Wystarczy, że podasz nam przewidywalną powierzchnię połaci w m2, a my przygotujemy gotowy pakiet.
  • dzięki standardowym wymiarom blachodachówki modułowej unikniesz problemów związanych z obliczeniami, zakupem, transportem, składowaniem i montażem.
  • nie musisz mieć specjalistycznego sprzętu i zatrudniać wielu pracowników. Już dwie osoby wystarczą, by poradzić sobie bez trudu z transportem blachodachówek zarówno na budowę, jak i na dach.
  • niewielkie wymiary modułów pozwolą ograniczyć Ci do minimum straty materiałowe oraz wyeliminować błędy związane z niedokładnym pomiarem połaci dachowej.
  • precyzyjne wyliczenie materiałowe to podstawa dalszej pracy. Możesz go dokonać w firmowym punkcie sprzedaży Ruukki Express lub u autoryzowanych dystrybutorów naszych produktów.

Pamiętaj, że kalkulacja kosztów dachu bazująca wyłącznie na cenie metra kwadratowego może być myląca, dlatego warto porównać koszty całego pokrycia wraz z niezbędnymi obróbkami i akcesoriami.

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *